Zamówiłem firany z falbanami do sypialni oraz komplet firan i beżowych zasłon do salonu – wszystko prezentuje się rewelacyjnie. Wysyłka była szybka, a jakość wykonania naprawdę świetna. Firana z falba... Zobacz więcej
Chociaż nie weryfikujemy konkretnych wypowiedzi, ponieważ opinie recenzentów są ich własnymi opiniami, recenzje mogą zostać oznaczone jako „Zweryfikowane”, jeśli uda nam się potwierdzić, że doszło do rzeczywistej interakcji biznesowej. Dowiedz się więcej
Aby chronić integralność platformy, każda recenzja na naszej platformie—zweryfikowana lub nie—jest sprawdzana przez nasze oprogramowanie działające w trybie 24/7. Technologia ta została zaprojektowana w celu identyfikowania i usuwania treści, które naruszają nasze wytyczne, w tym recenzji, które nie opierają się na prawdziwym doświadczeniu. Zdajemy sobie sprawę, że możemy nie wychwycić wszystkiego, dlatego możesz oflagować wszystko, co według Ciebie mogliśmy przeoczyć. Dowiedz się więcej
Zobacz, co mówią recenzenci
Kolejne zamówienie z którego jestem bardzo zadowolona. Zasłony i firany bardzo ładne i dokładnie uszyte. Kontakt z obsługą sklepu bardzo dobry i uprzejmy. Dodatkowym atutem jest to, że klient ma możl... Zobacz więcej
Wprowadzenie klienta w błąd. Podczas składania zamówienia data dostawy była za tydzień a po opłaceniu zamówienia okazało się że trzeba czekać na zamówienie ponad 3 tygodnie. Sklep twierdzi że podawane... Zobacz więcej
Myślałam, że dostanę zmontowaną roletę rzymską do bezinwazyjnego zawieszania na oknie. Oczywiście instrukcji brak, a na stronie są jakieś instrukcje do inwazyjnego wieszania rolet. Sposób zapakowania... Zobacz więcej
Brak historii zapraszania do wystawiania recenzji
Ta firma nie zaprosiła klientów do recenzowania, dlatego recenzje mogą nie być w pełni reprezentatywne
Odpowiada na 66% z negatywnych recenzji
Zazwyczaj odpowiada w ciągu 48 godzin
Jak firma korzysta z Trustpilot
Dowiedz się, w jaki sposób pozyskiwane, oceniane i moderowane są ich recenzje i oceny.
Inni użytkownicy przeglądali również
Sklep w pełni zasługuje na 5 gwiazdek
Sklep w pełni zasługuje na 5 gwiazdek. Jakość zamówionej rolety jak i obsługa klienta na bardzo dobrym poziomie. Przed złożeniem zamówienie zadzwoniłam do sklepu w celu uzyskania informacji. Pani z którą rozmawiałam wszystko dokładnie wytłumaczyła i doradziła. Po otrzymaniu zamówienia byłam bardzo zadowolona. Jakość materiału i wykonanie bardzo ładna. Cena produktu bardzo konkurencyjna w porównaniu z innymi sklepami. Polecam z czystym sumieniem.
Po przeczytaniu chociażby poniższych…
Po przeczytaniu chociażby poniższych recenzji napisałam e-mail w celu rezygnacji z zamówienia w obawie, ze się zawiodę, a problemy nie są mi potrzebne bo po co tracić czas… Pani zapewniła, że zamówienie będzie dokładnie takie jak sobie życzę, dałam szansę. Łącznie na swoją roletę czekałam około 2,5 tygodnia, w międzyczasie zostałam poinformowana że roleta jest gotowa ale że czekają na mechanizm który będzie za kilka dni. I faktycznie tak było. Po paru dniach dostałam wiadomość, że roleta została wysłana. Nie mogę powiedzieć złego słowa bo roletę dostałam dokładnie taką jak sobie zamówiłam. Cena rolety 200x170 wyniosła 400 zł. Szukając po innych sklepach nigdzie nie było tak tanio po pierwsze, po drugie roleta naprawdę dobra jakościowo szczególnie za takie śmieszne pieniądze.
Osobiście mogę polecić :)
Proszę o ponowny kontakt
Uprzejmie proszę Pana, który kontaktował się ze mną sms (przez nieuwagę straciłam go) o ponowny kontakt na telefon lub maila w celu wyjaśnienia i uściślenia faktów dotyczących firmy ms-styl.
Nie polecam tego sklepu
Nie polecam tego sklepu. Wydałam 300zł na rolete. O swojej rolecie musiałam się przypominać kilka razy. W końcu roleta dotarła po 3 tygodnia. Zamowienie było niekompletne, roleta rzymska się nie zwija w falbanki, mechanizm w ogóle nie działa. Dramat!!! Stracone pieniądze których już nie odzyskam....
Odradzam zakupy
Odradzam zakupy. Kupiłam w kwietniu zasłony, nie podobały mi się, wiec 20 kwietnia wysłałam wiadomość o odstąpieniu od umowy oraz zwróciłam przesyłkę zgodnie z adresem wskazanym przez firmę ms-styl.pl. Przesyłka nie została odebrana i wróciła do mnie. Okazało się, ze to błędny adres, choć jak wspomniałam samo taki adres wskazali. Napisałam do nich, ze ja nie przyjmuje tego zwrotu, ze domagam się przesłanie etykiety, żebym mogła jeszcze raz wysłać przesyłkę, prosić się o etykietę musiałam kilka dni. W końcu jak dostałam etykietę, odesłałam przesylke. Ma-styl twierdzi, ze dostali 17 maja. Licząc dni robocze od 18 maja, wczoraj minął 14 dzień roboczy, czyli gdyby nawet wysłali wczoraj, pieniądze na koncie miałabym dzisiaj, oczywiście pieniędzy brak, tak wiec państwo sobie przetrzymują moje pieniądze od 20 kwietnia…. Pytanie, czy kiedykolwiek odzyskam pieniądze…. Omijać sklep szerokim łukiem!
Złodzieje i krętacze
Złodzieje i krętacze! Uważajcie na zakupy. Pieniędzy brak i towaru.
Poczytajcie o właścicielu RADELO sp. z o.o.
Doświadczenie Trustpilot
Każdy może napisać recenzję na Trustpilot. Osoby, które wystawiają opinie, mają prawo do ich edytowania lub usuwania w dowolnym momencie. Będą one wyświetlane, dopóki aktywne jest konto.
Firmy mogą prosić o wystawienie recenzji za pomocą automatycznych zaproszeń. Te oznakowane jako zweryfikowane, dotyczą prawdziwych doświadczeń.
Dowiedz się więcej o innych rodzajach recenzji.
Wykorzystujemy wiedzę odpowiednio wykwalifikowanych pracowników oraz sprytną technologię, aby chronić naszą platformę. Dowiedz się, jak zwalczamy fałszywe recenzje.
Dowiedz się więcej o procesie recenzji Trustpilot.
Weryfikacja może pomóc zapewnić, że recenzje, które czytasz na Trustpilot są napisane przez prawdziwych ludzi.
Oferowanie zachęt w zamian za pisanie recenzji lub wysyłanie próśb o ich wystawienie w sposób selektywny może wpłynąć na TrustScore, co jest sprzeczne z naszymi wytycznymi.







