Zamówiłem firany z falbanami do sypialni oraz komplet firan i beżowych zasłon do salonu – wszystko prezentuje się rewelacyjnie. Wysyłka była szybka, a jakość wykonania naprawdę świetna. Firana z falba... Zobacz więcej
Chociaż nie weryfikujemy konkretnych wypowiedzi, ponieważ opinie recenzentów są ich własnymi opiniami, recenzje mogą zostać oznaczone jako „Zweryfikowane”, jeśli uda nam się potwierdzić, że doszło do rzeczywistej interakcji biznesowej. Dowiedz się więcej
Aby chronić integralność platformy, każda recenzja na naszej platformie—zweryfikowana lub nie—jest sprawdzana przez nasze oprogramowanie działające w trybie 24/7. Technologia ta została zaprojektowana w celu identyfikowania i usuwania treści, które naruszają nasze wytyczne, w tym recenzji, które nie opierają się na prawdziwym doświadczeniu. Zdajemy sobie sprawę, że możemy nie wychwycić wszystkiego, dlatego możesz oflagować wszystko, co według Ciebie mogliśmy przeoczyć. Dowiedz się więcej
Zobacz, co mówią recenzenci
Kolejne zamówienie z którego jestem bardzo zadowolona. Zasłony i firany bardzo ładne i dokładnie uszyte. Kontakt z obsługą sklepu bardzo dobry i uprzejmy. Dodatkowym atutem jest to, że klient ma możl... Zobacz więcej
Wprowadzenie klienta w błąd. Podczas składania zamówienia data dostawy była za tydzień a po opłaceniu zamówienia okazało się że trzeba czekać na zamówienie ponad 3 tygodnie. Sklep twierdzi że podawane... Zobacz więcej
Myślałam, że dostanę zmontowaną roletę rzymską do bezinwazyjnego zawieszania na oknie. Oczywiście instrukcji brak, a na stronie są jakieś instrukcje do inwazyjnego wieszania rolet. Sposób zapakowania... Zobacz więcej
Brak historii zapraszania do wystawiania recenzji
Ta firma nie zaprosiła klientów do recenzowania, dlatego recenzje mogą nie być w pełni reprezentatywne
Odpowiada na 66% z negatywnych recenzji
Zazwyczaj odpowiada w ciągu 48 godzin
Jak firma korzysta z Trustpilot
Dowiedz się, w jaki sposób pozyskiwane, oceniane i moderowane są ich recenzje i oceny.
Inni użytkownicy przeglądali również
Zasłony pięknie uszyte
Zasłony pięknie uszyte, dokładnie wyglądają tak jak na zdjęciu, piękny turkus
Jestem bardzo zadowolona z kompletu
Jestem bardzo zadowolona z kompletu, który zakupiłam. Przed zakupem Pani doradziła mi jaki wzór skompletować, żeby firany ładnie współgrały z zasłonami. Wszystko uszyte starannie. Termin realizacji jak mi podano. Polecam z całego serca.
Piękne firany
Piękne firany. Polecam jestem bardzo zadowolona. Bardzo ladnie uszyte i dobry material. Poza tym bardzo dobry kontakt ze sprzedawcą. Na pewno tu wrócę.
Firany Carmen.
Zamówione firany Carmen piękne, bardzo solidnie wykonane, zgodne z opisem.
Dodatkowo uszyte firany na zamówienie, bardzo dobry kontakt ze sprzedawcą, krótki termin realizacji.
Z czystym sumieniem polecam sprzedawcę.
Jestem bardzo zadowolona z zamówienia
Jestem bardzo zadowolona z zamówienia, szyliśmy pod wymiar zasłony ogrodowe do altanki. Wszystko uzgadnialiśmy telefonicznie i mailowo. Najpierw zamówiliśmy próbki, następnie podaliśmy wymiary i swoje sugestie co do zasłon (rodzaj zawieszenia, dodatkowe rzepy, długość dostosowana do wysokości itp.) W razie wątpliwości konsultowaliśmy się telefonicznie (zawsze oddzwaniają). Otrzymane zasłony są dokładnie takie jak chcieliśmy. Bardzo polecam ten sklep.
Rewelacja
Firany i zastony uszyte zgodnie z zamówieniem.
Dobra jakosc wykonania. Szybka realizacja w dobrej cenie. Obsługa na najwyższym poziomie Panie w firmie złote kobiety z sercem na dłoni ratujące każdą sytuację pomocne w każdej sytuacji.
Zamówiłem u Państwa materiał na altankę…
Zamówiłem u Państwa materiał na altankę po wymianie e-mail i wszystkich moich uwagach podczas korespondencji doszliśmy do porozumienia. Po otwarciu paczki z materiałem i zamontowaniu materiału mogę powiedzieć że wszystko zostało super wykonane i zgodnie z korespondencja.
Odradzam!duzy problem ze zwrotem…
Odradzam!duzy problem ze zwrotem (dziwne formularze których nie da się pobrać) potem problem z odzyskaniem pieniędzy,cały czas trzeba przypominać się mailowo,po 3 tygodniach się okazuje że ktoś zapomniał....dramat ,polecam omijać szerokim łukiem!!!

Odpowiedź od Ms Styl
Ms.Styl największe moje odkrycie
Moi drodzy,jeśli nie wiecie jak stworzyć niepowtarzalne piękno waszych wnętrz,polecam firmę Ms-Styl.
Dziś otrzymałam przesyłkę z moimi wypatrzonymi na stronie zasłonami Rozalia ll.
Ich piękno po zawieszeniu przeszło moje najśmielsze oczekiwania,choć tak naprawdé właśnie tego oczekiwałam.Krawiectwo na wysokim poziomie,dokładność i pedanterią idą w parze.
Jestem zauroczona,cieszę się że trafiłam na stronę Ms-Styl.Spełniło się moje marzenie pięknej sypialni.Pozdrawiam serdecznie i czekam na kolejną przesyłkę.
Ania
Zakupiliśmy czarne firanki
Zakupiliśmy czarne firanki. Materiał był bardzo ładny, jednak wszyta została biała tasma do marszczenia która prześwitywała do tego była zaszyta bo bokach materiałem co utrudniało jej sciągniecie za sznureczki. Pani na infolini została poinformowana o tym, że nie jestem zadowolona i nie tak to powinno wyglądać. Ona jednak twierdziła że na rynku są tylko białe taśmy a zaszywają bo klientką jak ściągają to sznureczki wychodzą ... zwróciliśmy towar zgodnie z prawem odstąpienia. Na zwrot środków czekaliśmy ponad 14 dni roboczych do tego trzykrotnie upominaliśmy się o nie.
Nie polecam czarnej firanki.
Zasłony tarasowe plus akcesoria
Artykuły zamówione bardzo dobrej jakości. Bardzo ładne zasłony tarasowo-ogrodowe a obsługa klienta na najwyższym poziomie.
To już trzecie moje zamówienie
To już trzecie moje zamówienie, pokrowce do mebli ogrodowych i firana. Kolejny raz naprawdę ok. Troszkę czekałam ale zamówienie na wymiar więc jak najbardziej do zaakceptowania. Ja osobiście jestem na tak :-)
Stanowczo nie polecam firma która traktuje klientów jak z czasów prl-u
Zamówiliśmy większą ilość zasłon dokładnie 70 sztuk oczywiście dostaliśmy rabat na hurtowe zamówienie natomiast po przyjeździe okazało się że większość zasłon w miejscu zainstalowania plastikowych przelotek wychodzi z nich na zewnątrz. Zrobiliśmy wszystko zgodnie z instrukcją powiesiliśmy karnisze na odpowiedniej wysokości natomiast na złożoną reklamację dostaliśmy pokrętne odpowiedzi że to nasza wina że zasłony powinny być luźniej powieszone co jest niezgodne z prawdą ponieważ Rozłożyliśmy oka i te oka są jakości zerowej A zasłony w ogóle nie były używane zaczęliśmy czytać recenzję jesteśmy tego samego zdania że właściciele nie zmieniają Nic w swoim postępowaniu i nadal sprzedają ludziom bubel natomiast my zapłaciliśmy za swoje zamówienie około 7000 zł nie zamierzamy tego tak zostawić i będziemy dochodzić swoich praw na drodze postępowania sądowego zgłaszamy sprawę do Rady obrony konsumenta gdyż nie zamierzamy pisać maili i słuchać jakiś niedorzecznych odpowiedzi na źle zrobiony towar. Wciskanie kitów i Poniższa odpowiedź na reklamację niech da innym ludziom do myślenia zanim skorzystają z tej firmy. Firma MS styl uważa że zasłony zewnętrzne które produkuje służą wyłącznie do wiszenia a nie do spełniania swoich roli użytkowych powiem w czym tkwi problem plastikowe chińskie oczka które są wpinane w dziury nie trzymają swoimi ząbkami plastikowymi materiału na miejscu i w momencie jakiegokolwiek małego naprężenia bądź powiewu wiatru materiał z oczka się przesuwa i wychodzi poza obręb plastiku i widać dziurę i to nie jest wina nadmiernego naprężenia tylko złego oczka. Gdyby oczka były produkowane w ten sposób że swoimi zębami trzymałyby materiał na miejscu nie byłoby takiego problemu Ponieważ materiał jest bardzo mocny i nigdy by się nie poddał co widać na zasłonach innych Marek w których zastosowane są oczka nie z tworzyw sztucznych tylko z metali nierdzewnych. Wszelkiego typu tłumaczenia i dywagacje nie mają tutaj żadnego zastosowania należy przyznać się do błędu zakupić inne oczka i nie wprowadzać ludzi w błąd dlatego że po takiej ilości negatywnych recenzji dla tej firmy możemy mieć wszyscy już pogląd na to że w tym zakresie nic się nie zmienia a odpowiedzi właściciela na reklamację są cały czas lakoniczne zbywające klienta. Ja jako osoba która zapłaciła znaczną kwotę za zlecenia nie zamierzam tego opuścić i tak jak już napisałem Jeżeli reklamacja nadal będzie rozpatrywana negatywnie wchodzę na drogę postępowania sądowego łącznie z rzeczoznawcą który określi Czy produkt jest zrobiony prawidłowo czy nie Z poważaniem Damian Moneta.

Odpowiedź od Ms Styl
Jakość zamówionych firanek tragiczna
Jakość zamówionych firanek tragiczna. Próbuję wygenerować formularz zwrotu- ale automatycznie kwota do zwrotu wskazana jako 0 zł. Szkoda ze przeczytałam opinie po zakupie. Odradzam robićzakupyw tym sklepie!!!!!

Odpowiedź od Ms Styl
Tragiczna jakość szycia ,zamówiony…
Tragiczna jakość szycia ,zamówiony kolor zupełnie inny niż na zdjęciu.brak możliwości zwrotu z powodu niemożliwości zaznaczenia ilości zamówionego towaru .kontakt telefoniczny bardzo przykry .szczęście,że zamówiłam na probę tylko 2 tanie firanki ,strach pomyśleć o klientach którzy zamawiają kompleksową dekorację okien .Brak widocznej informacji że zamowienie firan krótszych niż 300cm uniemożliwia zwrot .Cwaniactwo i oszustwo.

Odpowiedź od Ms Styl
Dwie rolety rzymskie
Dwie rolety rzymskie, mogłoby być troszkę szybciej ale jakość oceniam na 5+ , a do tego cena o połowę niższa niż w innych sklepach. Jestem naprawdę zadowolona.

Odpowiedź od Ms Styl
Kupiłam zasłony
Kupiłam zasłony. Towar zgodny z opisem. Na zamówienie trzeba czekać około 2 tygodnie. Dobra jakość materiału i staranne obszycie.
Dramat
Żałuję, że nie przyszło mi do głowy wcześniej, żaby przeczytać opinie o tym sprzedającym. Teraz mogę tylko żałować. Tak źle uszytych zasłon jeszcze nie zdażyło mi się kupić, aż do teraz. Róbcie jak chcecie, ale radzę zastanowić się przed zamówieniem, czy warto zamawiać przy tylu negatywnych opiniach. Osobiście odradzam, szkoda pieniędzy, brew i czasu

Odpowiedź od Ms Styl
Brak zwrotu pieniędzy.
Zamówiłam firany na które czekałam bardzo długo. Po czym ich nie odebrałam bo w tym okresie kupiłam drugie. Nie mogę doprosić się o zwrot moich pieniędzy. Mailowo kilkukrotnie zapewniano mnie że pieniądze zostaną wysłane w ciągu 14 dni. Minęło już powyżej 14 dni dalej pieniędzy nie mam. W poprzednim tygodniu zapewniano mnie że przelew został wykonany. Mijają kolejne dni dalej pieniędzy nie ma. Tragedia 300 zł przywłaszczyli sobie.

Odpowiedź od Ms Styl
Zakupiłam roletę
Zakupiłam roletę, fakt, że czekałam więcej niż 16 dni roboczych, w końcu dostała z uszkodzonym mechanizmem, wysłałam reklamacje po 14 dniach dzwonie oczywiście szef nie potrafi zdjęć otworzyć, wiec wysyłam emal do P. Anny K., po kilku informacjach odpowiedz, że reklamacji nie uwzględniają, bo powinnam rozpakować towar przy kurierze pytam skąd taka informacja, skro w mailu nic takiego nie pisze tylko opakowanie sprawdzić to Pani się upiera że takiego maila dostałam więc robię screena bo ona twierdzi ze na komputerze się nie da i wysyłam. Więc nie polecam ta firma to jakaś tragiczna i zero porozumienia, wszyscy krzyczą tylko nie on !!
Doświadczenie Trustpilot
Każdy może napisać recenzję na Trustpilot. Osoby, które wystawiają opinie, mają prawo do ich edytowania lub usuwania w dowolnym momencie. Będą one wyświetlane, dopóki aktywne jest konto.
Firmy mogą prosić o wystawienie recenzji za pomocą automatycznych zaproszeń. Te oznakowane jako zweryfikowane, dotyczą prawdziwych doświadczeń.
Dowiedz się więcej o innych rodzajach recenzji.
Wykorzystujemy wiedzę odpowiednio wykwalifikowanych pracowników oraz sprytną technologię, aby chronić naszą platformę. Dowiedz się, jak zwalczamy fałszywe recenzje.
Dowiedz się więcej o procesie recenzji Trustpilot.
Weryfikacja może pomóc zapewnić, że recenzje, które czytasz na Trustpilot są napisane przez prawdziwych ludzi.
Oferowanie zachęt w zamian za pisanie recenzji lub wysyłanie próśb o ich wystawienie w sposób selektywny może wpłynąć na TrustScore, co jest sprzeczne z naszymi wytycznymi.






