Od rozmowy telefonicznej porzez odebranie jej bezpośrednio w domu w Katowicach po dostarczenie przesyłki w Walii wszystko było w jak najlepszym porządku. Do tego sprawne i szybkie informowanie o "drod... Zobacz więcej
Reakcja na opinię
Chociaż nie weryfikujemy konkretnych wypowiedzi, ponieważ opinie recenzentów są ich własnymi opiniami, recenzje mogą zostać oznaczone jako „Zweryfikowane”, jeśli uda nam się potwierdzić, że doszło do rzeczywistej interakcji biznesowej. Dowiedz się więcej
Aby chronić integralność platformy, każda recenzja na naszej platformie—zweryfikowana lub nie—jest sprawdzana przez nasze oprogramowanie działające w trybie 24/7. Technologia ta została zaprojektowana w celu identyfikowania i usuwania treści, które naruszają nasze wytyczne, w tym recenzji, które nie opierają się na prawdziwym doświadczeniu. Zdajemy sobie sprawę, że możemy nie wychwycić wszystkiego, dlatego możesz oflagować wszystko, co według Ciebie mogliśmy przeoczyć. Dowiedz się więcej
Utworzono przy użyciu AI na podstawie ostatnich recenzji
Serwis do zamawiania kurierów. Najlepsze przesyłki kurierskie. Gwarancja wysokiej jakości usług. Jesteśmy na rynku już 15 lat! Porównaj oferty firm kurierskich i sam zdecyduj, która jest najlepsza dla Ciebie. Wysyłasz więcej? Skorzystaj z naszej oferty cen hurtowych. Sprawdź nasze ceny przesyłek zagranicznych - niskie ceny, szybka dostawa, generowanie dokumentów eksportowych.
Prezydenta Lecha Kaczynskiego 1, 80-374, Gdansk, Polska
Brak historii zapraszania do wystawiania recenzji
Ta firma nie zaprosiła klientów do recenzowania, dlatego recenzje mogą nie być w pełni reprezentatywne
Odpowiada na 96% z negatywnych recenzji
Zwykle odpowiada w ciągu 1 tygodnia
Jak firma korzysta z Trustpilot
Dowiedz się, w jaki sposób pozyskiwane, oceniane i moderowane są ich recenzje i oceny.
Przesyłka do Holandii wysłana w poniedziałek dotarla na miejsce w środe. Zamowienie skłądało się bardzo łatwo i szybko. Płatność blokiem zaksięgowana natychmiast. Będę korzystał w przyszłości, polecam innym.
Wypowiedzenie umowy doręczone na drugi dzień. Dotarło szybciej niż pocztą.
W porównaniu z konkurencją bardzo łatwy sposób złożenia zamówienia. Strona jest intuicyjna, obsługa odbiera telefony i opowiada na maile, niby to normalna sprawa ale w dzisiejszych czasach to już luksus :) dla mnie super Kurczaki!
Zdecydowanie odradzam i nie polecam tej firmy. Dodatkowe koszty, które są naliczane, po przekroczeniu kilku cm są śmieszne. Za paczkę zapłaciłam ponad 46zł, a oczekują dopłaty w wysokości prawie 150zł.

Odpowiedź od KurJerzy.pl
Przesyłka do Stanów Zjednoczonych. Łatwe zamówienie, dokumenty do wydrukowania. Paczka chwilę leżała na cle ale później przeszła odprawę bez problemu. Polecam.
UWAGA Na ta firme ktora oszukuje paczka ktora wyslalem do Hiszpani telewizor dobrze zabezpieczony otrzymalem rozwalony a firma za to ze paczka rozwalona ma rozbierznosc w wymiarach chce od mnie platnosci 4300zl

Odpowiedź od KurJerzy.pl
Od 60 dni czekam na zwrot pieniędzy, za wysyłkę pobraniową. Nie polecam wysyłki przez str moje przesyłki. Oszuści!!!!!
Firma nie zrobiła zupełnie nic w moim przypadku, czekam tydzień na odbiór paczki i nic. Pieniądze pobrane, codziennie piszę i codziennie jestem oszukiwanie, że kurier już jedzie. Moja rodzina nie otrzyma prezentów ode mnie na Święta przez niekompetencję tej firmy. Odradzam!!!!!!!
Uwaga, za każdym razem firma wysyła ponaglenie do dopłaty, po kilku tygodniach od wysyłki. Specjalnie zawsze zawyżam wagę i rozmiary żeby nie było problemu a oni i tak doliczają sobie jakieś koszty. Oszuści!!!!!
To co teraz, w odwecie za moją negatywną opinię o firmie otrzymuję w odpowiedzi to ohydne pomówienia i kłamstwa. Nie sądziłam że można posunąć się do takich oszczerstw. Jak można wypisywać, że podałam wagę paczki 5kg zamiast 17kg!!!
Przeciwnie, wiem, że zawsze firma dolicza sobie jakieś "dodatkowe" koszty i za każdym razem okazuje się, że paczka wazy więcej niż się podaję, zawyżyłem o 1/2 kg wagę, żeby uniknąć tych nieporozumień. Paczka faktycznie ważyła 4 i pół kg!!!!!!
Proszę zaprzestać kłamliwego działania na moją niekorzyść!!!
Może się to skończyć w sądzie!!!
KONSEKWENCJĄ DLA MNIE ZA WYSTAWIENIE NEGATYWNEJ OPINII O TEJ FIRMIE SA OSZCZERSTWA I POMÓWIENIA W INTETNECIE. POSUNĄ SIE DO KAZDEJ METODY ALE TWIERDZENIE, ZE MOJA PACZKA WAŻYŁA 17 KG ZAMIAST 5 KG ( JAK BYLO FAKTYCZNIE) JEST OSKARZENIRM MNIE O PRZESTĘPSTWEM, KTOREGO NIE POPELNIŁAM . NAGLE, PO PONAD MIESIACU, DZIENYM TRAFEM PO NEGATYWNEJ OPINII DOWIADUJĘ SIĘ, ZE PONAD TRZYKROTNIR ZANIŻYLAM WAGĘ PACZKI NIESAMOWITE!!!

Odpowiedź od KurJerzy.pl
Szybka i rzetelna firma kurierska.. Pierwszy raz się spotkałam z tak szybkim doręczeniem paczki..
Na pewno nie raz skorzystam ich usług.. Gorąco polecam😄👈🤙
bardzo mi się podoba profesjonalizm , szybkość załatwienia sprawy przez internet ..w kolejnym dniu miły kurier ups przyjechał i odebrał paczkę ..
paczka w 7 dniu roboczym trafiła do nadawcy we Włoszech ..
Unikajcie jak ognia, chyba, że chcecie skończyć z podwójnym rachunkiem. Żadnej informacji, że UPS nalicza dodatkowe koszty za odprawę paczki zagranicznych. Nie cła, czy podatki, tylko wewnętrzne koszty UPS. UPS sam potwierdził mailowo, że mają cennik ekstra kosztów i że pośrednik powinien o tym poinformować a obsługa klienta w Kurjerzy pomimo dowodów, że spaprali sprawę, nadal upierają się, że to nie ich wina i że to opłaty “celne”
Aktualizacja: zajęło to kilka miesięcy ale UPS przyznało się do nieprawidłowego naliczenia opłat i otrzymam pełny zwrot kosztów. Przy okazji wyszło na jaw, że absolutnie nikt że strony Kurjerzy.pl się z nimi nie skontaktował w mojej sprawie. Tym bardziej ostrzegam wszystkich, którzy rozważają wykupienie usług tej firmy - coś pójdzie nie tak, to nie tylko nic nie zrobią, ale jeszcze będą kłamać, jak to niebo i ziemię poruszyli, żeby sprawę rozwiązać

Odpowiedź od KurJerzy.pl
Zdecydowanie odradzam!
Firma kurJerzy wprowadziła mnie w błąd informacją że przesyłka będzie odebrana tego samego dnia.
po czym kiedy kurier nie pojawił się nawet dnia następnego. nie mogłem dodzwonić się na obsługę klienta tej firmy aby uzyskać pomoc ( zaznaczam że dzwoniłem w godzinach pracy firmy). następnego dnia, kiedy próbowałem wyjaśnić sprawę, Pani kierowniczka obsługi klienta próbowała mi wmówić że to w zasadzie moja wina...
Nie polecam, a wręcz odradzam. Po kilku tygodniach od dostarczenia przesyłki przyszło powiadomienie o naliczeniu dodatkowych kosztów za rzekomą przesyłkę niestandardową. Choć to była ta sama walizka opakowana w karton, którą wysyłałam nie po raz pierwszy. Kilkakrotnie przesyłka przechodziła weryfikację i było dobrze, za dobrze . Biuro obsługi jest nie po to by wysłuchać i pomóc, a dobić. Cytują słowa wyrwane z kontekstu. Najlepiej trzymać się jak najdalej od nich.

Odpowiedź od KurJerzy.pl
Szybki odbiór i dostawa bez żadnych sztucznych problemów. Szczerze polecam, tak to powinno wyglądać.
Jak w zegarku i według zapewnień paczka dotarła do Italii o czasie. Dziękuję.
Szybko,przez cały czas można monitorować gdzie jest przesyłka,napewno skorzystam ponownie z usług firmy
Każdy może napisać recenzję na Trustpilot. Osoby, które wystawiają opinie, mają prawo do ich edytowania lub usuwania w dowolnym momencie. Będą one wyświetlane, dopóki aktywne jest konto.
Firmy mogą prosić o wystawienie recenzji za pomocą automatycznych zaproszeń. Te oznakowane jako zweryfikowane, dotyczą prawdziwych doświadczeń.
Dowiedz się więcej o innych rodzajach recenzji.
Wykorzystujemy wiedzę odpowiednio wykwalifikowanych pracowników oraz sprytną technologię, aby chronić naszą platformę. Dowiedz się, jak zwalczamy fałszywe recenzje.
Dowiedz się więcej o procesie recenzji Trustpilot.
Weryfikacja może pomóc zapewnić, że recenzje, które czytasz na Trustpilot są napisane przez prawdziwych ludzi.
Oferowanie zachęt w zamian za pisanie recenzji lub wysyłanie próśb o ich wystawienie w sposób selektywny może wpłynąć na TrustScore, co jest sprzeczne z naszymi wytycznymi.