Od rozmowy telefonicznej porzez odebranie jej bezpośrednio w domu w Katowicach po dostarczenie przesyłki w Walii wszystko było w jak najlepszym porządku. Do tego sprawne i szybkie informowanie o "drod... Zobacz więcej
Reakcja na opinię
Chociaż nie weryfikujemy konkretnych wypowiedzi, ponieważ opinie recenzentów są ich własnymi opiniami, recenzje mogą zostać oznaczone jako „Zweryfikowane”, jeśli uda nam się potwierdzić, że doszło do rzeczywistej interakcji biznesowej. Dowiedz się więcej
Aby chronić integralność platformy, każda recenzja na naszej platformie—zweryfikowana lub nie—jest sprawdzana przez nasze oprogramowanie działające w trybie 24/7. Technologia ta została zaprojektowana w celu identyfikowania i usuwania treści, które naruszają nasze wytyczne, w tym recenzji, które nie opierają się na prawdziwym doświadczeniu. Zdajemy sobie sprawę, że możemy nie wychwycić wszystkiego, dlatego możesz oflagować wszystko, co według Ciebie mogliśmy przeoczyć. Dowiedz się więcej
Utworzono przy użyciu AI na podstawie ostatnich recenzji
Serwis do zamawiania kurierów. Najlepsze przesyłki kurierskie. Gwarancja wysokiej jakości usług. Jesteśmy na rynku już 15 lat! Porównaj oferty firm kurierskich i sam zdecyduj, która jest najlepsza dla Ciebie. Wysyłasz więcej? Skorzystaj z naszej oferty cen hurtowych. Sprawdź nasze ceny przesyłek zagranicznych - niskie ceny, szybka dostawa, generowanie dokumentów eksportowych.
Prezydenta Lecha Kaczynskiego 1, 80-374, Gdansk, Polska
Brak historii zapraszania do wystawiania recenzji
Ta firma nie zaprosiła klientów do recenzowania, dlatego recenzje mogą nie być w pełni reprezentatywne
Odpowiada na 96% z negatywnych recenzji
Zwykle odpowiada w ciągu 1 tygodnia
Jak firma korzysta z Trustpilot
Dowiedz się, w jaki sposób pozyskiwane, oceniane i moderowane są ich recenzje i oceny.
Atrakcyjna cena usługi kurierskiej, łatwość zamowienia
To jedyna firma, która podjęła się przesyłki dywanu. Dziękuję i pozdrawiam!!!
Dzień dobry W moim przypadku KurJerzy to KOSZMAR tam w biurze nikt nic nie robi absolutnie nie są zainteresowani rozwiązaniem problemów i na pewno nie reprezentują naszych interesów. Odnoszę wrażenie że należy płacić a jak jest problem to najlepiej samemu go rozwiązać. Wysłałem przesyłkę UPS firmą z której jestem zadowolony i współpracuje od lat. Pierwszego dnia po wysyłce zauważyłem że statusy przesyłki nie są aktualizowane co mnie zaniepokoiło. Zwróciłem się do firmy KurJerzy z prośbą o interwencję u przewoźnika dostałem odpowiedź że mam się nie martwić termin doręczenia jest na dziś 8.01.25 mam czekać, tego dnia nic nie zrobiono tak zakończył się dzień pierwszy. Drugiego dnia oczywiście status się nie zmienił rano napisałem kolejnego maila z prośbą o interwencję na co dostałem odpowiedz że mam czekać i że UPS nie gwarantuje w ogóle terminu dostawy . Czekając jednak obdzwoniłem znajomych w UPS z prośbą o pomoc, zadzwoniłem też do centrali tej firmy gdzie usłyszałem że trzeba zacząć poszukiwania przesyłki i muszę zwrócić się do firmy KurJerzy żeby to zrobili bo ja nie mogę. Zadzwoniłem o 9tej rano z informacją jaką uzyskałem od UPS do firmy KurJerzy tam absolutnie usłyszałem że mam nie składać reklamacji że mam czekać że oni mają 30 dni na szukanie paczki (UPS powiedział mi że 10dni) po tych 30tu dniach mogę złożyć reklamację i czekać kolejne pewnie 30 dni. Wyobrażacie sobie Państwo 60dni czekać ? Oczywiście nie słuchałem tego co mówią paczka w mojej opinii została zgubiona, więc przed godziną 10tą wysłałem reklamacje z krótkim opisem jak paczka wyglądała zdjęciami podobnej paczki i przedmiotu podałem wartość. Zapytałem się też w tym mailu co mam zrobić, ponieważ klient czeka na dość ważna paczkę w paczce znajduje się część zawieszenia belka, auto blokuje warsztat, bez tej części nie można wypchnąć auta z warsztatu. Czy mam wysłać kolejną paczkę kto zapłaci za zdublowane wysyłki jak paczka się znajdzie, ewentualne szkody wynikłe z przestoju na warsztacie. CISZA dzwonie koło 13tej żeby dowiedzieć się co się dzieje odpowiedz UPS ma 24h na odpowiedź więc czekamy. W między czasie dostaje dwa kary w mailu od Pani Darii pierwszy kara za niestatndart KJ11002227949 z dnia 12.12.24 druga za zwrot tej samej paczki w niestandardzie KJ11002251009 z dnia 13.12.24 które automatycznie zostają przypisane do mojego konta bez żadnego protokołu pomiarowego bo "przewoźnik na etapie reklamacyjnym nie udostępnia dokumentacji z pomiarów". Teraz jeśli będę musiał wysłać kolejną paczkę to musze zapłacić najpierw karę, później za wysyłkę i na koniec za dojazd i powrót do miejsca wysyłki 150km. Ok godziny 14.45 (ponieważ firma pracuje do 15tej) dzwonię z pytaniem czy coś wiadomo odpowiedź nie nic nie wiemy. Przed godziną 15 dostaje maila w którym Pani Beata pisze "Witam, otrzymałam informacje od Przewoźnika że należy rozpocząć procedurę lokalizowania przesyłki. Bez tej procedury reklamacja z tytułu zagubienia nie zostanie rozpatrzona. Proszę o informację co dokładnie było zawartością przesyłki oraz jaka jest jej wartość." Dokładnie to mówiłem o godzinie 9tej w rozmowie telefonicznej a o godzinie 10tej informację o które Pani Beata prosiła wysłałem w mailu. Przez CAŁY dzień nie tylko Pani Beata nic nie zrobiła ale nawet nie przeczytała MAILA który został wysłany przed 10tą. Podsumowując jeśli pojawią się problemy absolutnie nie można liczyć na pomoc, dostaniesz kary zostaniesz zlekceważony i nikt nie zajmie się rozwiązaniem twojego problemu więc jeśli nie musisz tak jak ja bo to jedyny broker z UPS nie korzystaj.

Odpowiedź od KurJerzy.pl
Nie ogarniają usług miedzynarodowych.Po przesyłki zlecone do odbioru za granicą (Hiszpania) nikt nie odbiera.
W odpowiedzi pisze Pani,że nie jestescie firma przewozową i nie odpowiadać za firmy przewozowe.Za tem po co jesteśćie.To Wy jako firma przyjmująca zlecenie ponosicie pełną odpowiedzialnosc za odbiór,transport i doręczenie!

Odpowiedź od KurJerzy.pl
Niezwykle szybka i sprawna zarówno wysyłka jak i dostawa
Fachowo, szybko, bezproblemowo, jesteście o wiele lepsi niż europaka
Szybko, sprawnie, tanio i solidnie. Z pełnym, rzetelnym monitoringiem podróży paczki oraz powiadomieniem o dostarczeniu do odbiorcy. Polecam usługi!
Profesjonalna obsuga , szybki czas doręczenia ( Hiszpania-Polska ) polecam
Wiadomości co do przesyłki i daty doręczenia, super opcje, wygoda i szybkość
Zamowiemie zrealizowane ekspresowo. Paczka wysłana do Niemiec dotarła bez problemów. Jestem zadowolona u polecam :)
Wszystko ok, zadnych problemow nie bylo, bardzo mily kurier. Nie mam zadnych zastrezen.
Infolinia tej firmy to fikcja, nikt tam nie odbiera telefonu, żaden konsultant, żądają po czasie dodatkowych nieuzasadnionych opłat za zrealizowaną przesyłkę. Wymyślają dziwne komplikacje. Brak konkretnej informacji za co niby trzeba im dopłacić. Masakra nie firma. Paczka do której KurJerzy żądają dopłaty, była wysłana przez DPD była nadana w punkcie DPD przeze mnie osobiście i nie wzbudzała podejrzeń. Jednak KurJerzy po czasie zażądał ponownie ode mnie ponad podwójnej dopłaty już po zrealizowaniu przesyłki, udałem się do oddziału DPD tam gdzie nadałem wcześniej tą paczkę i się dowiedziałem ,że żadnej dopłaty DPD nie żąda za tą paczkę !!!!!. Nawet Pani w DPD ostrzegła mnie żeby nie płacić tej opłaty bo to może oszustwo!!!
KurJerzy to w moim odczuciu oszukańcza firma która jak wszystko na to wskazuje próbuje pobierać nienależne wymyślone dopłaty!!!!!! Trzeba to zgłaszać na Policję, żeby się tym zajęli.
ODRADZAM KORZYSTANIE Z ICH POŚREDNICTWA!!!!!

Odpowiedź od KurJerzy.pl
Prosesjonalna obsługa. Transport odbył się bezproblemowo. Na wszystkie pytania dostałem odpowiedź na e-mail. Nie ma problemu, aby się do nich dodzwonić jak w przypadku innych firm tego typu. Szykuje już kolejną paczkę.
UWAGA OSZUŚCI - naliczają fikcyjne opłaty za dostarczone paczki. Najpierw podają fikcyjną datę odbioru paczki, gdy nadchodzi czas nadania, przychodzi mail, że zmienili datę odbioru i znowu czekasz. Po dostarczeniu paczki otrzymałem wezwanie do dopłaty ponad 200 zł, co najpierw opisano jako rzekome przekroczenie wagi (nadałem paczkę 4 kg, wg Kurjerzy 10 kg - a paczkę ważyłem, nawet mam zdjęcie wysłane klientowi), potem stwierdzili, że to nie waga, ale wystający przedmiot - odbiorca zrobił foto paczki (obręcz kierownicy) i potwierdził, że paczka doszła cała, bez uszkodzeń. OMIJAĆ naciągaczy

Odpowiedź od KurJerzy.pl
Każdy może napisać recenzję na Trustpilot. Osoby, które wystawiają opinie, mają prawo do ich edytowania lub usuwania w dowolnym momencie. Będą one wyświetlane, dopóki aktywne jest konto.
Firmy mogą prosić o wystawienie recenzji za pomocą automatycznych zaproszeń. Te oznakowane jako zweryfikowane, dotyczą prawdziwych doświadczeń.
Dowiedz się więcej o innych rodzajach recenzji.
Wykorzystujemy wiedzę odpowiednio wykwalifikowanych pracowników oraz sprytną technologię, aby chronić naszą platformę. Dowiedz się, jak zwalczamy fałszywe recenzje.
Dowiedz się więcej o procesie recenzji Trustpilot.
Weryfikacja może pomóc zapewnić, że recenzje, które czytasz na Trustpilot są napisane przez prawdziwych ludzi.
Oferowanie zachęt w zamian za pisanie recenzji lub wysyłanie próśb o ich wystawienie w sposób selektywny może wpłynąć na TrustScore, co jest sprzeczne z naszymi wytycznymi.