Jeg har sjældent mødt så meget service ved en bager: havde bestilt to store kagemænd og en lille kagemand, og da jeg kom, var der ikke glasur på. Det havde jeg åbenbart ikke bestilt..der gik 5 minutte... Zobacz więcej
Reakcja na opinię

Chociaż nie weryfikujemy konkretnych wypowiedzi, ponieważ opinie recenzentów są ich własnymi opiniami, recenzje mogą zostać oznaczone jako „Zweryfikowane”, jeśli uda nam się potwierdzić, że doszło do rzeczywistej interakcji biznesowej. Dowiedz się więcej
Aby chronić integralność platformy, każda recenzja na naszej platformie—zweryfikowana lub nie—jest sprawdzana przez nasze oprogramowanie działające w trybie 24/7. Technologia ta została zaprojektowana w celu identyfikowania i usuwania treści, które naruszają nasze wytyczne, w tym recenzji, które nie opierają się na prawdziwym doświadczeniu. Zdajemy sobie sprawę, że możemy nie wychwycić wszystkiego, dlatego możesz oflagować wszystko, co według Ciebie mogliśmy przeoczyć. Dowiedz się więcej
Jeg har sjældent mødt så meget service ved en bager: havde bestilt to store kagemænd og en lille kagemand, og da jeg kom, var der ikke glasur på. Det havde jeg åbenbart ikke bestilt..der gik 5 minutte... Zobacz więcej
Reakcja na opinię
2 stjerner for hurtig service og smilende personale. Men selve kagen, en kagemand af chokolade kage var ikke en bagerbutik værdig. Aldrig har vi fået så tør en chokolade kage. Og den mening var alle g... Zobacz więcej
Nem bestilling Bageriet tog ansvar ved tvivl ift. design Gæsterne var begejstret for både udseende, snit og ikke mindst smagen.
Den hindbær snitte kagemand vi købte ved konditor bageren Silkeborg , var virkelig lækker og alle pengene værd. Tre lags. Tilpas med syltetøj. Frisk og så laver I bare VERDENS bedste hindbærsnitte og... Zobacz więcej
Reakcja na opinię
Napisane przez firmę
Napisane przez firmę
Mens de fleste stadig sover, er vi allerede i gang i bageriet.

Priorsvej 31, 8600, Silkeborg, Dania

Zaprasza klientów do wystawiania recenzji
Ta firma zaprasza swoich klientów do recenzowania niezależnie czy to dobre, czy złe recenzje
Odpowiada na 56% z negatywnych recenzji
Zwykle odpowiada w ciągu 2 tygodni
Jak firma korzysta z Trustpilot
Dowiedz się, w jaki sposób pozyskiwane, oceniane i moderowane są ich recenzje i oceny.
Super god service og lækre kager.
De hjalp os med at sørge for dejlige kager til en 18 års fødselsdag.
De kan varmt anbefales.

Odpowiedź od KonditorBager A/S
Har haft god oplevelse,dejlig bagværk frisk og lækker

Odpowiedź od KonditorBager A/S

Odpowiedź od KonditorBager A/S
Pas på!......Det er yderst farlige butikker at besøge, hvis man trænger til at tabe sig, men har en svaghed for klassisk dansk bagværk af høj kvalitet.....
Det er som om, at min fornuft og selvkontrol glemmer at gå med mig ind over dørtærsklen, hos vores lokale konditorbager i Risskov, hvis jeg kommer til at gå derind......Og når jeg kommer ud af butikken, har jeg pludseligt enten en lille papirspose i hånden eller en æske i indkøbsnettet.......suk.....hvis bare det dog ikke var så fandens lækkert og friskt hver gang, så var det noget nemmere at styre trangen😄

Odpowiedź od KonditorBager A/S
Min feedback gælder udelukkende på den mgp kage som jeg købte i går for kr 98 en kedelig chokolade kage med alt for tykke bunde smurt med flødebolle skum og krymmel for kedelig til den pris

Odpowiedź od KonditorBager A/S
Fantastiske kage (pas på Allan kagen - den er suveræn og meget intens), og fantastisk service. Enestående overbærenhed med at jeg havde skrevet forkert dato for afhentning!

Odpowiedź od KonditorBager A/S
Service, pris og ikke mindst kvalitet.
Meget kræsent publikum var meget begejstret for udvalg og kvalitet.

Odpowiedź od KonditorBager A/S
Det er meget nemt at bestille, og kagen smager jo super godt :-)

Odpowiedź od KonditorBager A/S
Altid godt brød og kager, det er blevet endnu nemmere at bestille nu der er en app man kan bestille på

Odpowiedź od KonditorBager A/S
Nem bestilling og hurtig afhentning hos sødt personale.
Bestilte en hindbærsnitteperson til 2 gange børnefødselsdag, den blev uden problemer delt op i to til en kagekone og kagemand.
Kanon service og særdeles velsmagende.
God service og gode rundstykker og sandwich. Vi skulle med færgen tidligt morgen, og alt var pakket og klar til os. Så det var perfekt
Każdy może napisać recenzję na Trustpilot. Osoby, które wystawiają opinie, mają prawo do ich edytowania lub usuwania w dowolnym momencie. Będą one wyświetlane, dopóki aktywne jest konto.
Firmy mogą prosić o wystawienie recenzji za pomocą automatycznych zaproszeń. Te oznakowane jako zweryfikowane, dotyczą prawdziwych doświadczeń.
Dowiedz się więcej o innych rodzajach recenzji.
Wykorzystujemy wiedzę odpowiednio wykwalifikowanych pracowników oraz sprytną technologię, aby chronić naszą platformę. Dowiedz się, jak zwalczamy fałszywe recenzje.
Dowiedz się więcej o procesie recenzji Trustpilot.
Weryfikacja może pomóc zapewnić, że recenzje, które czytasz na Trustpilot są napisane przez prawdziwych ludzi.
Oferowanie zachęt w zamian za pisanie recenzji lub wysyłanie próśb o ich wystawienie w sposób selektywny może wpłynąć na TrustScore, co jest sprzeczne z naszymi wytycznymi.