Oszust, stracilem blisko 5000$. Z początku nie wierzyłem w opinie dopóki sam się nie przekonałem na własnej skórze. Przygotowujemy zbiorowy pozew jak i wycieczkę do Miami ;) do zobaczenia w 2024.
hwtradegroup.com
Dziękujemy za odwiedzenie portalu Trustpilot. Niestety, publikowanie recenzji na tej stronie nie jest już możliwe, ponieważ strona internetowa firmy została zamknięta. Zapraszamy do skontaktowania się z nami, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Chociaż nie weryfikujemy konkretnych wypowiedzi, ponieważ opinie recenzentów są ich własnymi opiniami, recenzje mogą zostać oznaczone jako „Zweryfikowane”, jeśli uda nam się potwierdzić, że doszło do rzeczywistej interakcji biznesowej. Dowiedz się więcej
Aby chronić integralność platformy, każda recenzja na naszej platformie—zweryfikowana lub nie—jest sprawdzana przez nasze oprogramowanie działające w trybie 24/7. Technologia ta została zaprojektowana w celu identyfikowania i usuwania treści, które naruszają nasze wytyczne, w tym recenzji, które nie opierają się na prawdziwym doświadczeniu. Zdajemy sobie sprawę, że możemy nie wychwycić wszystkiego, dlatego możesz oflagować wszystko, co według Ciebie mogliśmy przeoczyć. Dowiedz się więcej
Zobacz, co mówią recenzenci
„doskonały i godny zaufania”… napisałem to kilka dni temu. przyjaciel dodał tyle samo pieniędzy, o które prosili, a potem powiedzieli, że twój up-liner oznacza, że ja, który go zaprosił, również p... Zobacz więcej
Wykupiłam dostęp do grupy i się nie zawiodłam. Znaleźć rzetelną wiedzę w sieci na temat tradingu obecnie nie jest łatwo, a tutaj wszystko jest dokladnie opisane, tak że zrezumieją nawet osoby absolutn... Zobacz więcej
Totalne oszustwo, nie wierzcie w te pozytywne komentarze o rzetelnej wiedzy, analizie sytuacji i wymianie doświadczeń, bo to banały dla naiwnych pisane na zamówienie. Jedyne co wie Hubert to dywerg... Zobacz więcej
Informacje dotyczące firmy
Dane kontaktowe
Inni użytkownicy przeglądali również
Hubert Waryszak.
Hubert Waryszak.
Kolega z piaskownicy :)
Zawsze miał talent za młodu do opowiadania bajek.
Mówił że wykopał czołg łyżeczka i schował w piwnicy :)
Dlatego miał ksywę RUDY 102 lub
Czołgista.
W Polsce prowadził firmę handel na allegro stokami ciuchów ale bez większych sukcesów.
Później został Naganiaczem FutureNet
i FutureNetAdPro.
Miał grupę z Aron Kuczyński HubaBubaTeam#
Jak to pisali na FB OceanKapusty#
Ogólnie to uciekł z Polski bo zrobił w chuja wszystkich ludzi których brali udział w piramidzie oczywiście wszystkie zdjęcia i materiały filmy zostały usunięte po zakończonej akcji był to Scam.
Co do długów Huberta jest tego trochę.
Dostał w skarbówce Domiar 300 tysięcy zł za wystawianie sobie lewych faktur tłumaczył tym że nie ma na lizing auta.
Taki z niego biznesmen.
Plus jeszcze długi za nie spłacone auto w lizingu to kolejne 100 tysięcy lub 200 tysięcy.
Poza tym dostanie jeszcze zaraz 450 tysięcy kary za bycie Naganiaczem od KNF lub UOKiK
Więc rudy do Polski nie wróci najebane długów pod korek.
Co do tego biznesu jest to zwykły Forexowy Scam połączony z piramida finansowa. Przecież on się na niczym nie zna i obiecuje bycie milionerem chociaż sam nim nie jest ;)
Tak samo jak Był Ocean Kapusty w Futurenet i FutureNetAdPro :)
Też obiecywał złote góry biedakom ;)
Jest to jego kolejny biznes oparty na MLM/Scam/Piramida
Mam nadzieje ze mój komentarz był pomocny.
Wszystkich oszukanych przez Huberta.
W Futurenet i FutureNetAdPro.
Zapraszam do składania zeznań.
W Prokuraturze we Wrocławiu.
Co tu więcej dodać
Co tu więcej dodać, "boss" firmy jak sam się określa to największy przekręt jakiego widziałem, ma tak przerośnięte ego że nie widzi jakiego pajaca z siebie robi gdy ktos już wie cokolwiek o tradingu, powinien zostać zgłoszony na policję jako oszust. Za niewygodne pytania zablokowano mi możliwość pisania na grupie bez żadnych wyjaśnień, na prywatne wiadomości rudy102 też nie odpowiada, masakra musiał dostawać niezły łomot w szkole że tak wykorzystuje ludzi :)
Jeśli chcesz stracić ostatnie pieniądze…
Jeśli chcesz stracić ostatnie pieniądze to zapraszam do wujcia Hubulcia. Kase bierze, nie odpowiada na wiadomości, zbywa od odpowiedzi i przede wszystkim GRA NA KONCIE DEMO! Gość nie ma pojęcia o tym
Gość oderwany od ziemi
Gość oderwany od ziemi. Oszust na medal 🏅. Hubert potrafi tylko mamić ludzi i żyć za ich pieniądze. Dla mnie to Troll Behemoth Orc Demon Hydra Rotworms Dwarf Guard Ghoul Ghost itd itd.. wiedza ściągnięta z internetu . Szcze na tego szczocha i nie polecam zakupu strata kasy. Pozdro 600 👻👻🏅. 👑👑 1/100
Porażka
Osoba zarządzająca tą firmą to jakaś porażka... Wyłudza pieniądze za wiedze która jest na innych stronach darmowa. Usuwa z grupy niewygodne mu osoby, nie polecam, wejście na mine!
UWAGA NA NOWY PROJEKT OSZUSTA
Grupa teraz totalnie martwa, oszust zaczął tworzyć nowy projekt, pod strategię "scalpingową" która na prawdziwym rynku nie ma długoterminowo żadnego sensu. Wyniki osób z grupy którymi się chwali w mediach społecznościowych to przechwałki osób które dopiero zaczynają przygodę z rynkiem i miały udane kilka zagrań. Jeszcze nie są świadomi że grając w ten sposób w dłuższym terminie ich depozyty będą tracić. Sam Hubert uciekł do Miami i utrzymuje się z wpłat nowych członków oraz z podobnych "biznesów". Nigdy nie pokazał swojego statementu, rachunków, nie mówiąc już o myfxbook bo pewnie nawet nie wie co to. Odradzam wszystkim, za te pieniądze można znaleźć naprawdę lepsze grupy, i więcej wiedzy chociażby z książek których Hubert unika.
Dorobiony na wyłudzeniach
Dorobiony na wyłudzeniach, stworzyl grupke, kreując się na giełdowego boga wrzucajacego wyniki z demo gdzie łapie 2-3pipsy. Nie wystawia rachunków, oszukał wielu ludzi w polsce przez co nie wróci już do kraju, zaszył się z żonką z ulicy grzybowskiej w stanach by uniknąć wymiaru sprawiedliwości. Jeśli to czytasz rudy lisie to wiedz, że karma was dojedzie.
Wszystko w komentarzach to prawda 😉…
Wszystko w komentarzach to prawda 😉 magiczna strategia to strategia dostępna w internecie. Podsumowując, rudy oszut
UWAGA OSTRZEŻENIE!!!
UWAGA OSTRZEŻENIE!!!
Warto poczytac co inne Osoby juz napisały poniżej bo to cała prawda o Rudym i jego grupie.Podpisuj sie pod tym UWAŻAJCIE
Ucz się na cudzych błędach i sprawdzaj opinie.
Niestety również dałem się nabrać na super strategię średnich kroczących, znaną pewnie wszystkim.
Na grupie panuje cenzura, usuwane są komentarze, co więcej usuwają pełnoprawnych członków za wyrażenie swojej opinii o grupie i 180$ które inkasuje za dostęp do grupy idzie się jeb...ć.
Na giełdzie, w różnej formie siedzę już dobre 4 lata, przerobiłem wiele grup ale z takim chamstwem i bezczelnym zachowaniem to się chyba nigdzie nie spotkałem.
Poza tym cały szefo wyjechał z kraju bo toczą się wobec niego postępowania sądowe za długi, jest zwykłym naciągaczem żerującym na ludzkiej niewiedzy.
Jakby ktoś pytał skąd ma na utrzymanie w USA to prosty temat wyłudził mase kasy od ludzi w Polsce na zakup kryptowalut i zwiał + członków za grupie obecnie jest prawie 2000 x 180$ = 360k$
+ ma jeszcze kilka podobnych scamowych biznesów.
Kawał krętacza
Kawał krętacza, brak odpowiedzi na zadawane pytania, przekrecil mase ludzi obiecujac gruszki na wierzbie, oszukal mase wspolpracownikow, strategia ktora sprzedaje to spis tresci linkow dostepnych w internecie, zero zaangazowania i poszanowania klienta. Odradzam jakakolwiek “wspolprace” z tym czlowiekiem.
Nie Polecam
Słaba strasznie ta grupa. W dodatku usuwanie na bierząco niewygodnych osób. Nie Polecam
Po prostu oszust...
Po prostu oszust...
Nie będę się rozpisywał bo reszta już wszystko opowiedziała.
Oszust
Kasuje za dostep do grupy 750 zl, nie odpowiada na pytania, grupa spi i nie dzieje się nic. Dostep do zoomow maja dupolizy a za niezadowolenie wywala z grupy. Oszust, nie wystawia rachunku za zakup.
Nie dajcie się okradać „amerykańskiemu” biznesmenowi
Rudy kanciarz co sprzedaje darmową strategię na EMA RSI i Stocha. Na swoim instagramie wielki biznesmen co gra pozycje 100 lotów na demo, a jak już raz na rok zrobi live trading to otwiera jakieś 0.01 lota i zadowolony. Materiały szkoleniowe na grupie to tak naprawdę jakieś 3 nędzne filmiki gdzie tłumaczy jak ustawić EMA 21,50,100,200, RSI 14 i Stocha 14,3,3 5,3,3 a reszta to powklejane linki z darmowych stron, które też mówią o tej super tajnej strategii znanej z darmowych filmików na yt typu „zacznij na forexie w 5 minut”. Szkoda czasu i pieniędzy na tego rudego pajaca, jak przestaną ludzie dołączać do grupy, to ciekawe za co będzie opłacał ten swój apartament i łódkę. Że nie wspomnę już o tym, że nie płaci swoim moderatorom i programistom, pomimo umowy, a jak któryś się upomniał o swoje pieniądze, to został usunięty z grupy. Cyrk na kółkach i jeden wielki przekręt, który coraz bardziej się rozkręca i coraz więcej smaczków wychodzi na światło dzienne. Btw jak ktoś chce to możecie sobie wygooglować długi Huberta w KRD i je odkupić ;)))) teraz wiadomo czemu taki z niego Hamerykanin i mówi że nigdy nie wróci do tego polskiego syfu. I zaraz pewnie będzie gadka na grupie „eh jak ja nienawidzę tej polskiej mentalności”. Akurat ta „polska mentalność” bierze się z tego, że ru*asz nas na kasę i sam jesteś największym cebulakiem, sprzedając darmową wiedzę za grube pieniądze i obiecując nie wiadomo jakie materiały na grupie, a nawet się na niej nie udzielasz ani nie produkujesz materiałów edukacyjnych oprócz tych kilku sprzed paru miesięcy czy lat.
OSZUST NIE POLECAM
Dostęp go grupy 160$, za strategie ema 26,50,100,200 i RSI 14 i Stochy 5,3,3 i 14,3,3.
To cała oto strategia którą można znaleźć bez problemu w internecie z dokładniejszym wyjaśnieniem niż to co jest na grupie
- zero pomocy od Huberta nie ma żadnego mentoring i magicznych strategii. ?
Generalnie Grupa umarła - wyrzucił stary support i nowy support bo zaczeły się nie wygodne pytania to łatwiej było ich wyrzucić niż zapłacić za pracę
i zgonić wine na nich że to Support był zły.
Pozbył się supportu żeby nowi członkowie nie widzieli co się stało.
Uciekł z Polski przed KNF czy innymi instytucjami przed konsekwencjami. Okradł ludzi na inwestycje, jego
nazwisko widnieje w rejestrze długłow. Dziwne że osoba która zarabia grube hajsy nie może spłacić kilkunastu tysięcy długu chyba że ciężko wypłacić z demo
Niestety ludzię zaczęli obserwować węszyć i wychodzi że ta osoba pokazuje swoje wyniki na demo. Nigdy nie zrobił tradingu live na realnym swoim koncie
i nigdy nie pokazał swoich zagrań na przeciągu roku więc dla mnie ta osoba po tych wszystkich wydarzeniach co się dzieją na grupie stała sie małowiarygodna.
W tym momencie na grupie Supportem jest Hubert który sie nie udziela , Alisa - która sie nie zna na tradingu , Marek - tata Huberta który jest antykomputerowy i też sie nie zna na tradingu
GENERALNIE NIE POLECAM ZA TĄ CENE NA PEWNO ZNAJDZIECIE LEPSZĄ GRUPĘ która jest w stanie pomóc lepiej niż on
Oszustwo
Tak jak w przypadku moich poprzedników, 160usd wyrzucone w błoto za dostęp do grupy, gdzie prezentowana jest ogólnodostępna strategia opierająca się na ema, oraz rsi i stoch... Czyli to, co możecie znaleźć całkowicie za darmo w internecie, bądź na youtube z obszernymi komentarzami ze strony specjalistów. Praktycznie zerowy kontakt-support-opieka ze strony założyciela grupy, który to zwie się profesjonalnym traderem, a jego prezentowane wyniki są na koncie demo. Jak jesteś niewygodny, rzucasz niewygodne pytania lub komentarze, to albo je usuwa, albo usuwa Ciebie z grupy i blokuje dostęp. Pomijając fakt bycia nielojalnym wobec członków grupy, jest to rudy oszust, tak można to podsumować.
Absolutnie nie polecam, a tym którzy w ostatnim czasie dołączyli do grupy, radzę zejść na ziemię i nie słuchać jego wypocin, bo warte są one 0 (słownie: zero)
Bardzo nie polecam...
Bardzo nie polecam...
150$ za dostęp do ogólnodostępnej wiedzy...
Zero kontaktu z Panem H. Bierze pieniądze, dodaje Cie do grupy Discord gdzie jest stara jak świat strategia ema i to wszystko. Nawet nie wytłumaczy dobrze interwałów czasowych...
Pieniądze w błoto.
Pieniadze wyrzucone w bloto. nie robcie tego. zwykle naciagactwo
W duzym skrocie – ta osoba – HW, Hubert Waryszak jako Trader, to zwykla sciema, naciagactwo. Podsumowalbym go jako nieudolna kopie setek samozwanczych specjalistow na utubie, ktorzy tworza wokol siebie aure profesjonalisty, wykorzystujac marketing I jedynym produktem ktory on oferuje to “czlonkostwo w grupie” , a jedyne na czym mu zalezy to oplata za to czlonkostwo.
Poza tym jest naprawde niewiele, bo nie chodzi o zawartosc. Wazna jest wplata. Bardzo szybko mozna dojsc do opinii, ze sam nigdy nic nie zarobil i gra demo do filmow, tak uwazam.
Wiecej nie musicie wiedziec, poprostu nie kupujcie tego g. Zobaczylem nowe abonamenty, gdzie podstawowy to tylko dostep do grupy, czyli do czata! tam nie ma nic wartosciowego!
Dluga wersja :
Ja osobiscie, bylem w innej platnej grupie okolo 400 zl za miesiac, gdzie bylo tylko kilka osob, ale na wysokim poziomie, z duzymi kapitalami, wstajacych wspolnie do trejdow o 7 rano, ale stwierdzilem, ze drogo, wiec biernie szukalem czegos innego. Ale ze codziennie dostawalem na instagramie sponsorowane posty od HW, zaczalem obserwowac I trudno bylo niezauwazyc codziennych postow o wynikach z grupy, ogromnych pipsow jego wskaznika czy jego wielkich trejdow po kilka/kilkanascie tys $$ (tak $$, nawet nie mowimy o zl).
O ile te wyniki wcale mnie nie interesowaly, bo pewnie na demo (oczywiscie sie nie mylilem), to ze screenow wynika, ze na grupie siedzi dziennie ponad 100 osob ! Co oznacza, ze naprawde jest duzo osob w temacie Forex, na czym mi zalezalo.
Po dojsciu do grupy okazalo sie jednak,ze Wiekszosc tej grupy to ludzie zupelnie poczatkujacy (choc bylo kilka osob lepszych), ktorzy nie wiedza czego oczekiwac I te kilka slow jak MACD czy srednie juz stanawia dla nich jakis punkt zaczepienia I start w temacie, aczkolwiek osoba ktora juz cos wie, ryknie smiechem z tych materialow - “strategii HW” - za ktora uwaza on zupelne podstawy z kazdego klipu na utubie “naucz sie Forexu w 10 minut” !!
Ucieszony, ze jestem juz w srodku, zaczalem szukac live tradingu, po co przyszedlem – jednak nic, wypytywac o te live tradingi - nic. okazuje sie ze juz nie robia. Jedyne co jest to czat, gdzie jeden zielony uczy drugiego zielonego. Oczywiscie nie zrozum mnie zle, nie mowie negatywnie o tych osobach, bo przeciez kazdy jest tam czegos sie nauczyc, ale chodzi mi tylko o to , ze bledem jest gdy poczatkujacy uczy sie od poczatkujacego !
Oczywiscie mentor , ktory na istagramie codziennie w 6-12 insta stories (gdzie pomiedzy popisywaniem sie wynajetym mieszkaniem w Vegas/lodka/drogim autem) twierdzi ze wszystkiego nauczy Cie na grupie – jest nieobecny! No k..wa !
Materialy szkoleniowe:
Opis strategi zawiera sie w 5 zdaniach. Tak. W 5. chociaz sa jednoliniowe przerwy miedzy zdaniami. Lepiej wyglada. I podsumowanie:
“I to cala strategia ;)
Bez kombinowania”
Jest tego naprawde DUZO wiecej, ale niestety wszystko podam w skrocie, bo okazalo sie ze jest limit slow, a mialem 4 strony textu.
Jak doszedlem- od razu byla afera:
chodzilo o nieplacenie personelowi ktory zarzadzal Discordem, plus zatarczki o wskaznik, ktory HW ciagle reklamowal jako jego glowny atut, a czego nawet nie jest wlascicielem, czego wynikiem byla duza afera, rozpadniecie sie grupy na pol, i uwiezcie mi co mowie - wiekszosc lepszych osob, utworzyla wlasna grupe. mozna ja znalezc na fb.
Sam niewytrzymalem I zapytalem go o konkretne pokazanie wyniku +3600$ ze zlota ze sponsorowanego posta (“zobaczcie jak leci, tak dla sportu hehe, zalozylem malym lotem hehe, ale juz jest 3600$ hehe I usmiechnieta morda, sami widzicie hehe z oczkiem puszczonym ;) ”),
z numerem tranzakcji oraz dowodem na “live” konto, po czym szybko mozna sie zorientowac ze jest to demo. Usunal pytanie, wrzucilem znowu. Usunal I zablokowal mi mozliwosc pisania.
Grupa jego nie byla jedynym miejscem gdzie ludzie wprost, wypisywali negatywne rzeczy, instagram tez oberwal, ale na szczescie jest opcja zamkniecia mozliwosci komentowania – wiec nikt nie moze juz napisac swojej opinii pod zdjeciami. I tak zostalo, mozecie sobie to szybko zweryfikowac.
Z tych opinii zainteresowala mnie szczegolnie jedna, ktora zdazylem przeczytac zanim zostala usunieta, ze HW wraz z zona oszukali ludzi w Polsce, na jakiejs inwestycji, I wyjechali zyc w USA za cudze pieniadze – nie wiem o tym wiecej, ale osoba ta opisywala kwestie w niezlym detalu, wiec ciezko mi uwierzyc ze jest to wyzsane z palca.
Po zorientowaniu sie ze to wszystko to jest dowcip, zkonfrontowalem HW o oddanie pieniedzy za abonament, poprosil o numer konta, po czym zostalem zignorowany, bez odpowiedzi na wiadomosci I bez pieniedzy.
jeszcze mala dygresja-Webinary nie sa nagrywane. "Bo ktos skradnie jego wiedze".a okazuje sie ze "nie wchodzcie bo tu widze makaron" albo "masz racje tez sobie wejde hjehje"
Doświadczenie Trustpilot
Każdy może napisać recenzję na Trustpilot. Osoby, które wystawiają opinie, mają prawo do ich edytowania lub usuwania w dowolnym momencie. Będą one wyświetlane, dopóki aktywne jest konto.
Firmy mogą prosić o wystawienie recenzji za pomocą automatycznych zaproszeń. Te oznakowane jako zweryfikowane, dotyczą prawdziwych doświadczeń.
Dowiedz się więcej o innych rodzajach recenzji.
Wykorzystujemy wiedzę odpowiednio wykwalifikowanych pracowników oraz sprytną technologię, aby chronić naszą platformę. Dowiedz się, jak zwalczamy fałszywe recenzje.
Dowiedz się więcej o procesie recenzji Trustpilot.
Weryfikacja może pomóc zapewnić, że recenzje, które czytasz na Trustpilot są napisane przez prawdziwych ludzi.
Oferowanie zachęt w zamian za pisanie recenzji lub wysyłanie próśb o ich wystawienie w sposób selektywny może wpłynąć na TrustScore, co jest sprzeczne z naszymi wytycznymi.




