Opłata pobrana trzykrotnie wyższa niż…
Opłata pobrana trzykrotnie wyższa niż wynikało z parkowania. Na wszelkie zgłoszenia odpowiada bot i grzecznie mnie olewa. Zostałem okradziony i wasza firma odmawia jakiegokolwiek kontaktu w tej sprawie. Powinienem zgłosić sprawę do sądu i pewnie to zrobię dla zasady.








