Kupiłem ich kolumnę prysznicową w Obi
Kupiłem ich kolumnę prysznicową w Obi, ale nie mogłem jej poskładać, bo w nakrętce, wielkosci sygnetu na palec, był wadliwy gwint. Pod żadnym wzglęm nie mozna było wyslac tego detalu za granice i polecono mi wysłąć po nią kuriera, albo odebrać osobiście, mimo ze to przesłka listowna, ważaca 13 g, bo oni mają swoje zasady, a gdzie zdrowy rozsądek?
Polecam czytac opinie na gowork.pl
i omijać firme Liveno szerokim łukiem




