Chociaż nie weryfikujemy konkretnych wypowiedzi, ponieważ opinie recenzentów są ich własnymi opiniami, recenzje mogą zostać oznaczone jako „Zweryfikowane”, jeśli uda nam się potwierdzić, że doszło do rzeczywistej interakcji biznesowej. Dowiedz się więcej

Aby chronić integralność platformy, każda recenzja na naszej platformie—zweryfikowana lub nie—jest sprawdzana przez nasze oprogramowanie działające w trybie 24/7. Technologia ta została zaprojektowana w celu identyfikowania i usuwania treści, które naruszają nasze wytyczne, w tym recenzji, które nie opierają się na prawdziwym doświadczeniu. Zdajemy sobie sprawę, że możemy nie wychwycić wszystkiego, dlatego możesz oflagować wszystko, co według Ciebie mogliśmy przeoczyć. Dowiedz się więcej

Informacje dotyczące firmy

  1. Klinika chirurgii plastycznej
  2. Chirurg plastyczny

Informacje przekazane przez różne źródła zewnętrzne

Comfort Zone Cosmetic Surgery is a boutique cosmetic surgery company, providing the highest quality cosmetic surgery at prices using only elite. Istanbul Turkey


Dane kontaktowe

Musisz wiedzieć

4,0

Dobra

Wynik TrustScore: 4 na 5

498 recenzji

5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Brak historii zapraszania do wystawiania recenzji

Ta firma nie zaprosiła klientów do recenzowania, dlatego recenzje mogą nie być w pełni reprezentatywne

Jak firma korzysta z Trustpilot

Dowiedz się, w jaki sposób pozyskiwane, oceniane i moderowane są ich recenzje i oceny.

Firmy korzystające z platformy Trustpilot nie mogą oferować żadnych zachęt ani płacić za ukrywanie recenzji. Recenzje są opiniami poszczególnych użytkowników, a nie platformy Trustpilot. Dowiedz się więcej

Oceniono na 5 z 5

Jestem bardzo zadowolona z kliniki

Jestem bardzo zadowolona z kliniki . Rok temu podjęłam się operacji plastycznej nosa . Nos wyszedł przepiękny taki jaki chciałam . Opieka 10/10 co chwilę przychodziła pielęgniarka i patrzyła czy wszystko jest okey . Jedzenie bardzo dobre ,dostałam wszystkie leki oraz wskazówki jak czyścić nos po operacji . Dostałam numer telefonu do pielęgniarki wa whatsapp abym mogła zadzwonić w każdej chwili dnia i nocy . Mogłam zabrać ze soba przyjaciółkę . Transfer z lotniska też był nie zdążyłam zabrać bagaży a już czekali na mnie . Wracam ponownie na operację piersi .

1 listopada 2024
Opinia niezależna
Oceniono na 1 z 5

Niestety jestem na WIELKIE NIE

Niestety jestem na WIELKIE NIE
Niestety jestem na WIELKIE NIE .
Operacja BBL . Opieka W klinice po operacji wystarczająca lecz w 4 dobie gdy zaczęłam się martwić dużą ilością płynów w okolicy brzucha i pleców pielęgniarki to lekceważyły - dodatkowo podczas kontroli lekarz stwierdził ze jest ok .( mimo ze nawet w dniu wylotu do domu nie byłam w stanie sama wstać z łóżka - nawet oderwać pleców od podłoża ) Po powrocie do polski wysyłałam odrazu zdjęcia do kliniki kilkukrotnie , klinika twierdziła ze to jest do rozmasowania . Trafiłam docelowo do szpitala w Polsce gdzie lekarze walczyli o moje życie . Zostało wdrożona silna antybiokoterapia , ściągnięto mi 2,5 l płynów z brzucha i pleców ( dodatkowe blizny ) . Gdy lekarz zbił stany zapalne zostałam wypisana do domu . Odrazu skontaktowałam się z chirurgiem plastykiem który wykonuje takie operacje , zalecono 10 h masaży po czym wykonałam 16 h endermologii aby brzuch MOŻE wyglądał jak przed operacja . Niestety NIE .
Jestem już 3 miesiące i 13 dni po operacji a na brzuch mimo tylu godzin masaży i endermologii są nierówności . W tej chwili lekarz zadecydował aby czekać 3 miesiące i ewentualnie później będzie konieczna mini plastyka brzucha lub liposukcja ( w zależności co zadecyduje lekarz ) .
W dalszym ciągu nie czuje dobrze brzucha , pleców . ( uszkodzili nerwy przy wykonywaniu liposukcji )
Brzuch ma inny kolor ( CHIRURG NAZWAŁ TO MARMURKOWY ) doprowadzenie do niedokrwienie podczas operacji .
Wyglada jak by na całym ciele (brzuch i dol pleców ) były siniaki .

Co na to klinika ?
Gdy trafiłam do szpitala za ryzykiem SEPSY I MARTWICY SKORY - klinika stwierdziła ze nie widzi problemu w stanie zdrowie ….
Stwierdzili ze to tylko sciagniecie płynów …
Klinika nie podawała zastrzyków przeciwzakrzepowych !!! Tylko 1 w dniu operacji .
Odnoście wyglądu ? Klinika umywa ręce .

Brak leków przeciwzakrzepowych po operacji !!! To bardzo ważne !
Klinika podała tylko 1 zastrzyk przeciwzakrzepowy !! W Polsce lekarze rozłożyli ręce … oczywiście wdrożono leki przez 14 dni .

Proszę UWAŻAĆ NA TE KLINIKĘ !!!

Każdy popełnia błędy , każdy jest tylko człowiekiem - ale nie możemy tłumaczyć PODSTAWOWYCH BŁĘDÓW ORAZ TEGO ZE JEŚLI LEKARZ COŚ „ spieprzyl „ to klinika nie bierze za to ŻADNEJ odpowiedzialności .

Żałuje ze nie mogę tu załączyć zdjęć w dobie której opuściłam klinikę - do czego nie powinno dojść ponieważ LEKAZ OPERUJĄCY POWINIEN NATYCHMIAST WDRĄŻYĆ ANTYBIOTYKI I ZAŁOŻYĆ DRENY ( czego oczywiście nie zrobiono mi podczas operacji , a klinika stwierdziła ze to lekarz decyduje komu założy dreny a komu nie - wiec jesteśmy loteria ?? Na te pytanie już mi nie potrafiono odpowiedzieć )

Dodatkowo byl bardzo duży problem z uzyskaniem dokumentacji medycznej - gdy trafiłam do szpitala w Polsce usłyszałam od kliniki , ze nie posiadają dokumentacji medycznej - tylko rezerwacje . Po dłuższej dyskusji , grożeniu pozwem i wykonaniu kilku telefonów otrzymałam dokumentacje - w języku TURECKIM wiec i tak lekarzowi nic to nie pomogło .

Najgorsza decyzja w moim życiu …
Niewłaściwa klinika .

Operowana byłam 27.12. 2022 r.

Pozostawiam Swoje dane tak aby któraś z dziewczyn mogła napisać i zapytać o więcej szczegółów lub zobaczyć zdjęcia … :(

Przykre ze tak traktują ludzi i nie biorą odpowiedzialności - nie starają się nawet poprawić błędu …

Pare dni temu zmarła pacjentka ( w ich klinice) po operacji BBL …

Ps . Nie piszcie opinii w 2-3 dobie po operacji ( na co klinika naciska gdy jesteś w willi ) . Ja nie byłam świadoma jak powinno wyglądac ciało po takim zabiegu , nie wiedziałam jak powinno się to goić wiec mówiono mi ze jest ok …
Napiszcie opinie gdy zakończycie leczenie pooperacyjne . Masaże , drenaże , i inne zalecone - tak aby wiedzieć czy aby napewno to co napisaliście na początku jest prawda …

Dziś jest 1,5 r po operacji a ja nadal walczę z wyglądem brzucha i wydaje ogromne pieniądze na zabiegi które nic nie dają …

6 lipca 2023
Opinia niezależna
Oceniono na 5 z 5

Jestem bardzo zadowolona z operacji

Jestem bardzo zadowolona z operacji ! To już nie pierwszy a 5 raz kiedy jestem w comfortzone. Opieka na medal , specjaliści w klinice w każdej dziedzinie , personel cudowny! Chirurdzy bardzo dobrze wykonują swoją prace !
A villa gdzie po operacji odpoczywamy- marzenie ❤️
Polecam z całego serduszka !

18 września 2023
Opinia niezależna
Oceniono na 1 z 5

Nie daj sie nabrac na reklamy…

Nie daj sie nabrac na reklamy celebrated,ktore dostaja pieniadze za reklame. Jesli nie masz tysiaca falowersow,hosts nikim.
Prosilam o kolor BM1,mam zeby bardziej żółte niż wcześniej. Wszystko jest krzywe. Kiedy zapytałam o poprawę,powiedzieli,że mam zapłacić znow całą kwotę.

28 kwietnia 2023
Opinia niezależna
Oceniono na 5 z 5

Pełna profesjonalność i niesamowita opieka

To niesamowite jak można dbać o ludzi! Pod każdym względem czułam się tu zaopiekowana. W szpitalu jak i w willi :) Miałam dwie operacje. Jedna w bodrum- zęby. Wyszło idealnie. Druga w Stambule - powiększenie piersi. Polecam każdemu kto boi się podjąć decyzje żeby Tutaj przyjechać. Ja na pewno wrócę

28 sierpnia 2023
Opinia niezależna
Oceniono na 5 z 5

Michał

Jestem bardzo zadowolony. Było
Miło ale się skończyło i nie wróci więcej.

15 marca 2023
Opinia niezależna
Oceniono na 5 z 5

Obsługa personel na najwyższym poziomie…

Obsługa personel na najwyższym poziomie .Jedzenie pyszne,kontakt ludźmi cudowny. Doktor mało kontaktu ale efekt cudowny. Jestem szczęśliwa. Pragnę nadmienić Marhaba Gul Eda Sayara Willa nr 3 .Wrócę bo warto cudowni ludzie

10 lipca 2021
Opinia niezależna
Pokaż recenzje we wszystkich językach. (498 recenzji)

Czy to Twoja firma?

Zatwierdź swój profil, aby uzyskać dostęp do darmowych narzędzi biznesowych Trustpilot i lepiej poznawać swoich klientów.

Załóż darmowe konto

Doświadczenie Trustpilot

Każdy może napisać recenzję na Trustpilot. Osoby, które wystawiają opinie, mają prawo do ich edytowania lub usuwania w dowolnym momencie. Będą one wyświetlane, dopóki aktywne jest konto.

Firmy mogą prosić o wystawienie recenzji za pomocą automatycznych zaproszeń. Te oznakowane jako zweryfikowane, dotyczą prawdziwych doświadczeń.

Dowiedz się więcej o innych rodzajach recenzji.

Wykorzystujemy wiedzę odpowiednio wykwalifikowanych pracowników oraz sprytną technologię, aby chronić naszą platformę. Dowiedz się, jak zwalczamy fałszywe recenzje.

Dowiedz się więcej o procesie recenzji Trustpilot.

Oto 8 wskazówek jak napisać świetną recenzję.

Weryfikacja może pomóc zapewnić, że recenzje, które czytasz na Trustpilot są napisane przez prawdziwych ludzi.

Oferowanie zachęt w zamian za pisanie recenzji lub wysyłanie próśb o ich wystawienie w sposób selektywny może wpłynąć na TrustScore, co jest sprzeczne z naszymi wytycznymi.

Dowiedz się więcej