To był mój najtańszy i najbardziej…
To był mój najtańszy i najbardziej komfortowy przejazd jakiego doświadczyłem w Krakowie i chyba ciężko znaleźć odpowiednik w jakimkolwiek mieście. Piękne i bardzo wygodne skórzane fotele, cicha jazda, przyspieszenie z kosmosu, no robi wrażenie. Znacznie lepsze niż te opcje niby "Comfort" w różnych apkach a cena to ułamek tych usług. Mogę polecić i na pewno będę korzystać regularnie, bo na to mnie stać.

