Jest w porządku (jednak nie)
Nie wiem o co tyle hejtu, panel jak najbardziej wypłacalny, przychodzi bardzo dużo zaproszeń (do większości nie przyjmuje (ale to już nie wina panelu tylko kryteriów), czasem zdarza się że dodaje inną ilość punktów niż było to ustalone, za co daję 4 a nie 5. Wypłata idzie długo, ale jednak. Procentowa szansa na ukończenie ankiety to też rzadkość wśród paneli badawczych - wiadomo od razu, za które się zabierać. Ogólnie - jest stabilnie
Edit po roku: tragedia, panel się stoczył jak okrągła kulka z Everestu. Długo znosiłem różnice między ustaloną a dodaną liczbą punktów, ale ileż można - doszło do tego, że teraz za każdym razem panel oszukuje. Zacząłem więc pisać w takich sytuacjach do suportu - przez wiele tygodni było w porządku, pracownik dodawał brakujące punkty dosyć szybko. Po jakimś czasie pracownik zaczął protestować w każdej wiadomości, nie dodawać punktów i głupoty pisać, że "liczba punktów jest zależna od zleceniodawcy". Ale... co z tego? Panel to panel, niech dają tyle ile obiecali. Ponadto: dużo mniej badań, procentowa szansa na wypełnienie to kłamstwo, nie ma to nic do rzeczy - zazwyczaj i tak odrzuca, mimo rzekomych 100% szans. Żenada. Bałagan i nieład - czasem z ankiety magicznie przekieruje do innej ankiety, po której ukończeniu o punktach możemy zapomnieć. Czas wypełnienia też się nie zgadza. 5 minut? ta, jasne - po wejściu w link widnieje już 30 minut, a dostaniesz stawkę jak za 5 minut (o ile w ogóle dostaniesz cokolwiek). Potężny bałagan, nie wiadomo za co właściwie punkty dostajesz, nie masz dostępu do numeru ankiety w historii konta - cwany ruch ze strony dewelopera, wtedy bowiem jeśli wcześniej numeru nie zapisałeś/aś to możesz zapomnieć o pisaniu do suportu, zrugają cię za to że numeru nie zapisałeś. Omijać szerokim łukiem, nie wiem czy właściciel czy pracownicy się zmienili ale powiem tak: było stabilnie a jest dramat.
14 lipca 2022
Opinia niezależna