Polecam tą pizzerię jak najbardziej
Polecam tą pizzerię jak najbardziej, bardzo dobra pizza, ciasto super, czuć, że z dodatkami różnej mąki. Osoba robiąca ciasto ma ewidentnie talent do tego. Jadłem też kebaba, za rozsądną cenę miałem danie na dwa dni, nie dałem rady zjeść wszystkiego naraz. Konkurencja się stara jak może by dorównać K-2 różnymi sposobami ale nie dają rady :)








