Polecam jako eleganckie miejsce na…
Polecam jako eleganckie miejsce na kolację dla gości wydarzeń międzynarodowych. Nasza kolacja pokonferencyjna została perfekcyjnie zorganizowana, dania były świetnie przyrządzone zarówno w opcji mięsnej (m.in kaczka z ziemniakami+ chutney rabarbarowy, sos tymiankowy) jak wegańskiej (bakłażana z serem z nerkowców i cieciorką), na deser sernik z chałwą, wyborny. Mieliśmy bardzo dobrą informację zwrotną od gości konferencji, więc jak najbardziej polecam to miejsce na takie międzynarodowe spotkania. Tym bardziej że wystrój i widok z Pałacu Ujazdowskiego też mają swój efekt :) Bardzo dobra komunikacja i współpraca z managerem restauracji.


