Nie sumienna firma.
Firma bez honoru. Mają jutro miesiąc od złożenia i opłacenia produktu podróżnego obcinacza do paznokci. Towaru jak nie było tak nie ma !!! Jeżekli tak wygląda handel to jest albo oszustwo albo kpina z klientów. Zdecydowanie nie polecam. Ta 1 gwiazdka jest dlatego bo nie ma mniej. Powinno być 000 !!!!








