Najgorsze meble jakie kiedykolwiek…
Najgorsze meble jakie kiedykolwiek składałam. Ostre kanty, odklejający się fornir. Wymiar szafki nie porywający sie z wymiarem blatu( szafka wystająca poza blat). Szuflada za wąska w stosunku do szafki (nie można jej osadzić w szynach). Uszkodzony blat i brak kolejnego. Plecy szafki o innym wymiarze, 40 cm zamiast 30. Elementy meblowe brudne od wiórówplastikowych. Brak możliwości zwrotu z winy producenta. Meble bardzo niskiej jakości. Ikea w porównaniu z tym meblopodobnym wyrobem to produkt wysokiej jakości. Odradzam zakup bo to wyrzucone pieniądze

