zamawiałam 4 pary butów
zamawiałam 4 pary butów , jedne okazałeś się z brakiem ,zgłosiłam jako reklamacja. Za 3 dni nikt nawet tego nie ogarnął. Zadzwoniłam pani wtedy tyłko wyslala mi etykiete na zwrot tej 1 pary butów. Potem jak dostali juz te buty znowu nic. Cisza . Zadzwonilam za 5 dni roboczych i nic, tylko zapisali num konta do zwrotu kasy, to znazcy że nikt tym nie zajmował się te 5 dni. I nadal czekam...





