Czuliśmy się zaopiekowani i bezpieczni!
Chciałbym serdecznie podziękować "Caribbeanblondietour" za organizację niesamowitego spędzenia czasu na Jamajce. To była przygoda życia!
Największe wrażenie zrobiły na mnie wycieczki w okolice regionu /Ocho Rios (okolice – zielone i autentyczne), a w szczególności wizyta nad wodospadami. Możliwość spędzenia tam czasu w tak pięknych okolicznościach przyrody była bezcenna.
Cała ekipa była świetnie przygotowana – czuliśmy się bezpiecznie i zaopiekowani w każdym momencie. Martina jest niezwykle miła i pomocna i zarażała jamajską energią. Jeśli ktoś szuka biura, które zna wyspę od podszewki i dba o każdy szczegół, to trafiliście idealnie.
Z czystym sumieniem polecam i na pewno jeszcze skorzystam z ich usług!"Ada z przyjaciółmi.





