Chiński sklep z ubraniami
Chiński sklep z ubraniami, który zdecydowanie odradzam! Kupiłam płaszcz, który na zdjęciach był bardzo ładny, ale otrzymałam zupełnie inny produkt. Fatalnie uszyty, materiał jak flanelka, inny kolor, rozmiar też niezgodny z podanymi parametrami. 4 miesiące trwała reklamacja zanim odwołali mi 30% ceny płaszcza. NIE POLECAM!!!!! Kradną zdjęcia produktów i sprzedają zupełnie inny towar.



