Moje leczenie implantologiczne
Moje leczenie implantologiczne – pierwszy etap zakończony – przebiegło znakomicie. Lekarze i koordynatorzy byli znakomici, niezwykle profesjonalni i wspierający przez cały proces. Wszystko było dobrze zorganizowane i jasno wyjaśnione. Jestem bardzo zadowolony z otrzymanej opieki i zdecydowanie polecam tę klinikę.
Ryszard Mazurkiewicz
