Zamowilem samochod na lotnisku w…
Zamowilem samochod na lotnisku w Szczecinie. Zamowienie zostalo przekierowane do Panek. Jestem na lotnisku od 9:00 a przy stoisku Panek nie ma nikogo.
Jest informacja, ze chwilowo nie ma nikogo, z numerem telefonu.
Czakam juz 40 mintu. Dzwoniac na podany numer - nikt nie odbiera.
Zadzwonilem do Vip Cars - w Call Center nie ma mozliwosci rozmawiania z kims po polsku, mowie po angielsku, ale co tymi, ktorzy nie mowia? Rozmowa z pania mowiaca w pakistani-english - pani poprosila abym czekal na linii a ona sprawdzi. Rozmowa trwa juz 22 minuty i cisza, pani jeszcze nie wrocila z odpowiedzia.
Czekam: na kogos z Panek aby wydal samochod i na linii na pania, ktora powie cokolwiek.